درباره ما

آکادمی رشد یک مدیر در سال 2021 با هدف تغییر و تحول فضای مهارت های فردی ، مدیریتی ، اجتماعی افراد با به کارگیری نکات و آموزش های کاربردی به منظور ( مدیریت ، توسعه و رشد فردی ، موفقیت ، افزایش خودآگاهی ، دانش و مهارت ) در ایران فعالیت رسمی خود را آغاز نمود.
تیم آموزشی یک مدیر متشکل از نیروهای جوان و خلاق این حوزه تلاش می کند تا با بهترین کیفیت و کمترین زمان با اراِئه جدیدترین راهکارهای مدیریتی روز دنیا شما را هر روز به هدف خود نزدیکتر کند.
موفقیت یعنی هر روز یک قدم به رویاهاتون نزدیکتر بشید ، قدم اول همیشه سخت ترین قدم در راه موفقیت است. حتی بزرگترین ها هم یک زمانی مبتدی بودن پس از برداشتن قدم اول نترسید.
هیچ چیز یک شبه اتفاق نمی افتد، اما میتواند از امشب شروع شود:
هنگامی که رویای خود را می نویسیم به هدف تبدیل می شود، هنگامی که هدف خود را به گام های کوچک تبدیل می کنیم به برنامه تبدیل می شود و هنگامی که متعهد به اجرای برنامه می شویم رویای ما به واقعیت تبدیل خواهد شد.
بنابراین دفعه بعد که خواستید بگویید (( چقدر خوب میشد اگر….)) اندکی صبر کنید و به خود بگویید ، احتمال دارد بتوانم تا انتهای روز انجامش بدهم.
ما در یک مدیر معتقدیم باید آینده را بسازیم، از این رو ماموریت خود را در توانمندسازی افراد و کسب وکار ایرانی برای رقابت در کلاس جهانی انتخاب نموده ایم و در این راستا تلاش کرده ایم همراه و پشتیبان همه شما عزیزان در مسیر رشد و توسعه تان باشیم.

تمام رویاهای ما می توانند محقق شوند

اگر ما شجاعت دنبال کردن آنها را داشته باشیم

ما به شما کمک میکنیم تا رویاهای خود را دنبال کنید و به اهداف خود دست پیدا کنید.

با کمک آموزش های ما مدیر کسب و کار و زندگی خود باشید.

محمد مهدی فلاح