سایت های دانلود آهنگ بدون کپی رایت؛ برای اینستاگرام و یوتیوب

کپی رایت چیست؟

CopyRight، کپی رایت یا حق نشر یا حق تکثیر یا حق نسخه برداری نوعی حمایت از مالکیت معنوی است که توسط سازمان مالکیت فکری جهانی ارائه شده است. 

منظور این است که فقط شخصی که یک اثر را خلق کرده است می‌تواند از این حقوق استفاده کند. اشخاصی که به هر نحوی به این اثر دست پیدا می‌کنند، نمی‌توانند از این حقوق استفاده کنند. زمانی حمایت کپی ‌رایت به طور خودکار به وجود می‌آید که آن اثر موجودیت پیدا کرده باشد.

آثاری که می توانند توسط قوانین حق تکثیر محافظت شوند عبارتند از نقاشی، آثار ادبی، نمایش های زنده، عکس ها، فیلم ها، نرم افزارها، پتنت یا نمونه اولیه، لوگو، رنگ لوگو، شعار منحصر به فرد لوگو، دستور پختی خاص و هرآن چیزی که منحصرا در اختیار برند یا کسب و کار شما است.

هدف اصلی قانون کپی رایت، حفاظت از زمان، تلاش و خلاقیت خالق اثر است.

چرا باید قوانین کپی رایت را رعایت کنیم؟

اگر این قانون را رعایت نکنیم هر محتوایی که شامل قانون کپی رایت باشد، استفاده کنیم در در هرجایی طبق قانون همون فضا با ارور یا بلاک مواجه میشویم.

 اینستاگرام از قوانین مختلفی پیروی می کند که کپی رایت هم جزو آن ها است.

اگر قانون کپی رایت اینساگرام را رعایت نکرده باشید، در آپلود پست خود دچار مشکل می شوید. 

بنا بر این اگر شما بدون مجوز یا اجازه بخواهید یک یک موزیک، ویدیو و یا چیز دیگری که مالک آن نیستید را در اینستاگرام و.. نشر دهید، این قانون را نقض کرده اید که Instagram هم مخالف این کار است و با ارور کپی رایت در اینستاگرام مواجه می شوید.اون پست شما بلاک می شود و به کاربران دیگر نشان داده نمی شود.

لیست سایت های آهنگ های بدون کپی رایت:
کامنت بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *